درباره ما

پس از دو دهه فعالیت تخصصی در زمینه پروژه های ویژه ساختمانی و همچنین پروژه های صنعتی،گروه تخصصی مهندسی و ساخت تصمیم گرفتند کلیۀ فعالیت های مهندسی و تأمین خود ، در زمینه هایسیستمهای ایمنی و آتش نشانی را در شرکتی به نام مثلث آتش پارس متمرکز نمایند. مشارکت در پروژه های گوناگون صنعتی،تأسیسات زیر بنایی،عمرانی و معدنی،کارشناسان شرکت را توانا ساخته است که وظایف خود را در بالاترین سطوح فنی و باملاحظات مسائل اقتصادی طبق آخرین نسخه از استاندارد های معتبر جهان (آمریکا،اروپا،آسیای شرقی و...) انجام دهند.

در شرکت مثلث آتش ارائه خدمات به مشتریان ، مبنی بر الگوهای نوین و روز آور است و ارائه خدمات به مشتریان با بالاترین کیفیت در سرلوحه امور قرار دارد. شرکت مثلث آتش موفقیت خود را در گرو موفقیت همه آنانی می داند که با این شرکت در ارتباط بوده و با ان همکاری می کنند. از این رو ، شرکت مثلث آتش به دنبال ایجاد نوعی از فضای کار است که در آن ، هر نوع همکاری با این شرکت یک موفقیت و افتخار تلقی شده و بر آن اساس رابطه وپیوند پایدار و مستحکم بین طرفین ایجاد و برقرار شود.

بنابراین کسب رضایت و خشنودی مشتریان ، اساس کلیة تلاشهای شرکت مثلث آتش می باشد. شرکت مثلث آتش ضمن حضور فعال در تمامی عرصه های ساختمانی و عمرانی کشور، نقش مؤثر و سازنده ای در بهبود و بهسازی فضای ایمنی نموده و زنجیر خدمات خود را مرتباً تکمیل و افزایش داده و ارزش آفرینی برای همه ساختمان سازان ،انبوه سازان و مراکز تجاری و اداری صنعتی خود را از اندیشه به عمل رسانده است .